Veterinarijos vaistinė


Mūsų tikslas visada buvo, yra ir bus pasirūpinti jūsų augintinių sveikata ir pasiūlyti tik sertifikuotas gydomąsias priemones, gydomuosius, dietinius bei kasdienius ėdalus be genetiškai modifikuotų produktų ir kitokius gyvūno gyvenimą palengvinančius produktus bei žaislus. Klinikoje „Greitoji žirafa“ esanti veterinarijos vaistinė – tai vieta, kurioje labai svarbus jūsų pasitikėjimas klinikos veterinarais. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų parduodamą produkciją, skaitykite toliau.

Ką galite įsigyti mūsų veterinarijos vaistinėje?

Užtikrinkite savo mylimam augintiniui sveiką ir lengvą gyvenimą – mes jums padėsime.

Vaistai. Siūlome plačią, įvairiapusiškų veterinarinių vaistų paletę, tarp kurių ir mūsų klinikoje naujesni prekių ženklai, tokie kaip „Virbac“ iš Prancūzijos ir ICF iš Italijos. Abi įmonės vadovaujasi aukščiausiais kokybės standartais, o dermatologijos įmonės ICF tikslas – išspręsti augintinių odos problemas pasitelkiant terapiją be antibiotikų.

Ėdalai. Jei gyvūnui reikalinga gydomoji dieta, vienas iš pasirinkimų galėtų būti ėdalai „Specific“, kurie palengvins jūsų augintinio kasdienybę jei jis turi sąnarių, virškinimo, svorio problemų, diabetą ar alergijų. Visas būtinas maistines medžiagas jūsų augintiniui suteiks Royal Canin „Health Nutrition“ maisto sudedamosios dalys. Prieš įsigydami šiuos produktus pasitarkite su veterinaru, kadangi reikia atsižvelgti į gyvūno amžių, dydį, veislę ir fiziologinę būklę.

Kitos prekės. Galite įsigyti „Flamingo“ šampūnus, šukas ir žirklutes nagams bei nudžiuginti savo augintinį nauju žaisliuku. Siūlome prekės ženklo „Petstages“ aukštos kokybės žaislus šunims ir katėms, „Karlie“ priežiūros prekes bei žaislus. Pas mus taip pat rasite pavadėlių, tokių kaip šunų augintojų pamėgto prekės ženklo „Flexi“ automatinių pavadėlių, spalvingų „Rogz“ pavadėlių ir antkaklių.

Nuolaidų kortelė. Gaukite 5 proc. nuolaidą veterinarinėms paslaugoms įsigiję MIAU nuolaidų kortelę jūsų myliMIAUsiam augintiniui!

Naudodami tinkamus produktus, užtikrinsite savo augintiniui gerovę ir ramybę, tuo pat metu užkirsdami kelią didesnėms sveikatos problemoms ateityje.