Close
Echoskopiniai tyrimai

Echoskopija – tai vidaus organų ir struktūrų tyrimas ultragarso spinduliais. Ultragarsinės bangos labai gerai skverbiasi per skysčius, parenchiminius organus, minkštuosius audinius, todėl ultragarsinis tyrimas labiausiai tinka tirti minkštuosius audinius, pilvo ertmės organus, lytinę ir šlapimo sistemą, skydliaukę, pieno liaukas, sąnarius. Labai plačiai šis tyrimo metodas taikomas akušerijoje. Ultragarsu gali būti atliekama ankstyva nėštumo diagnostika.

 „Greitosios Žirafos“ klinikoje tyrimas atliekamas SAMSUNG HS40 echoskopu, kuris pasižymi ypač gera raiška ir dėl to galima nesunkiai pamatyti organų ar jų dalių anatomines struktūras ir jų pakitimus, tokius kaip pvz.: kasos kraujagyslių išsiplėtimai ar tulžies pūslės latako išsiplėtimą esant obstrukcijai.

Echoskopinis tyrimas neskausmingas ir saugus. Prieš ultragarsinį tyrimą gyvūnas alkinamas 12 val., tačiau vanduo turi būti pasiekiamas nuolatos. Klinikoje augintiniui  nuo tiriamojo ploto nuskutamas kailis ir oda patepama ultragarsiniu geliu. Ultragarsinis tyrimas priklausomai nuo tiriamo organo gali trukti nuo 15 iki 40 min.

Echoskopiją augintiniui, ypač vyresniems, rekomenduojama atlikti ne tik diagnostikos tikslais, bet ir profilaktiškai, kurių metu neretai diagnozuojama gimdos ar prostatos ligos bei ankstyvos vėžio stadijos.

ATLIEKAME ŠIAS ULTRAGARSINES DIAGNOSTINES PROCEDŪRAS:

 • Šlapimo sistemos (inkstų, šlapimtakių, šlapimo pūslės ligų diagnozavimas);
 • Lytinės sistemos (kiaušidžių, gimdos, prostatos, sėklidžių ligų diagnozavimas);
 • Virškinimo sistemos (kepenų, tulžies pūslės, kasos, skrandžio, žarnų ligų diagnozavimas)
 • Pilvo ertmės (ascito, navikų diagnozavimas);
 • Ultragarso pagalba atliekame pilvo ertmės ir krūtinės ląstos skysčių nutraukimą bei šlapimo mėginio surinkimą iš šlapimo pūslės (cistocentezę)

 

Gaukite nuolaidą echoskopijos tyrimui, pasinaudodami metine paslaugų programa augintiniui

Paslaugų programos

 

Susisiekite


  Naujienlaiškio prenumerata

  Ar tikrai šuniui nereikalinga penkta koja?
  Neįtikėtini faktai ir praktiniai patarimai
  Visa tai ir daugiau sužinosite, užsisakę Naujienlaiškį