Greitoji Žirafa pasiūlymas VEISLYNAMS!

12 - tus metus gydome, operuojame, teikiame paslaugas namuose. Klinikoje atliekame įvairius kraujo, šlapimo, infekcinių ligų tyrimus. Gydytojai echoskopuoja, endoskopuoja ir daro rentgeno nuotraukas. Turime stacionaro skyrių, kur gyvūnas stebimas net ir naktį, jei yra pavojus gyvybei. Pacientai priimami pagal registraciją, bet skubiems atvejams teikiame pirmenybę.

Plačiau apie sąlygas skaitykite: Pasiūlymai veislynams


MIAU nuolaidų kortelė

Greitoji žirafa ir partneriai siūlo įsigyti Miau nuolaidų kortelę. Su šia kortele veterinarijos klinikoje Jūsų augintiniui bus suteikiama 5 % nuolaida veterinarinėms paslaugoms ( gydymui susirgus, profilaktinėms priemonėms ir vakcinavimui).
Įsigyti Miau nuolaidų kortelę galite apsilankę pas mūsų partnerius ir įvykdę jų sąlygas nuolaidų kortelei gauti arba veterinarijos klinikoje per 1 mėnesį išleidus 300 Eur sumą veterinarinėms paslaugoms, įsigijus priežiūros prekių ar pašarų savo gyvūnui ir užpildžius Miau kortelės anketą.

Plačiau apie sąlygas skaitykite: http://www.cat-cafe.lt/kortele/


Papildėme prekių gyvūnams asortimentą

Artėjant gražiausioms metų šventėms, papildėme prekių gyvūnams asortimentą. Tai žinomos ir turinčios paklausą tarp gyvūnų augintojų prekės, tokios kaip “Karlie” priežiūros prekės ir žaislai, “Petstages” dailūs, aukštos kokybės žaisliukai šunims ir katėms, “Flamingo” šampūnai, šukos, žirklutės nagams, “Flexi” automatiniai pavadžiai, spalvingi “Rogz” pavadėliai ir antkakliai. Juk malonu būtų pradžiuginti savo augintinį nauju žaisliuku, padovanoti gražų antkaklį ar pavadėlį, ar paprasčiausiai palepinti skanėstu. Kviečiame apsilankyti!


Nauji pavadžiai jau prekyboje

Žinomi rinkoje ir daugumos šunų augintojų mėgiami “Flexi” automatiniai pavadžiai.


Virbac

Virbac kompanija įkurta 1968m. Prancūzijoje. Virbac produkcija pristatoma daugiau nei 100 pasaulio šalių. Ši kompanija vadovaujasi aukštais kokybės standartais, kurie garantuoja sėkmingą plėtrą pasaulinėje rinkoje. Gyvūno sveikata – žmogaus rankose. Virbac kompanija turėdama įvairiapusišką veterinarinių vaistų paletę, siūlo veterinarijos gydytojui daugelį gydymo sprendimų. Daugiametė patirtis garantuoja aukštą produktų kokybę.

SPECIFIC

Specific ėdalai pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant dažiklių, skonio stipriklių ir genetiškai modifikuotų produktų.
Specific ėdalo savo augintiniui galite įsigyti tik pas veterinarijos gydytojus.
Ypač svarbios yra pastovios konsultacijos ir veterinarijos gydytojo priežiūra, jei gyvūnas šeriamas gydomąja dieta.
„Specific“ gydomieji ėdalai- tai specializuoti, o tuo pačiu ir visaverčiai kasdieniai ėdalai, prisidedantys prie ilgalaikių arba trumpalaikių ligų- pavyzdžiui, virškinimo, sąnarių, svorio problemų, diabeto ir alergijų gydymo.


ROYAL CANIN – SUDEDAMOSIOS DALYS

Royal Canin” “Health Nutrition” maisto sudedamosios dalys, atmatuotos su didžiausiu tikslumu, kiekvieną dieną ir visą gyvūno gyvenimą suteikia jam visas būtinas maistines medžiagas ir užtikrina jo gerovę ir sveikatą, atsižvelgiant į skirtingą amžių, dydį, fiziologinę būklę bei veislę.
Daugiau kaip 40 metų siekdami naujovių ir tikslumo bei naujų mitybos sprendimų, puikiai patenkinančių realius šunų ir kačių poreikius, “Royal Canin” bendradarbiauja su šunų ir kačių augintojais bei veterinarais – mitybos specialistais.


ICF DERMATOLOGINĖS PRIEMONĖS

ICF Italijos kompanija, veikianti daugiau nei 25 metai. Kompanijos „misija“ yra išspręsti augintinių odos problemas, ne antibiotikų terapija, bet ypač geromis dermatologinėmis priemonėmis, kurios gali duoti puikų rezultatą gvūno sveikatai.