Close

Kaip panaikinti šuns šlapimo kvapą?

Kaip panaikinti šuns šlapimo kvapą?

Naujas šeimos narys – šuniukas – peržengė jūsų namų slenkstį ir… Bala! Kiekvienas naujo šuns šeimininkas susiduria su klausimu: kaip panaikinti šuns šlapimo kvapą? Pateikime kelis būdus, kurie padės susidoroti su šiuo nemalonumu. Žemiau aprašėme šiuos būdus ir priemones, kurie padės, kai kils klausimas kaip panaikinti šlapimo kvapą:

 1. Šlapias siurbimas
 2. Acto ir vandens mišinys
 3. Kepimo soda
 4. Vandenilio peroksidas
 5. Specialūs valikliai iš veterinarijos vaistinės

Šlapias siurbimas

Šis būdas geriausiai tinka, jei šlapimas atliktas neseniai ir dar nesusigėrė į kilimą, grindis ar baldą. Modernūs plaunantys siurbliai turi garų funkciją, skyrelius eteriniams aliejams, tad tai gali padėti panaikinti kvapą ir dėmes. Jei neturit plaunančio siurblio skaitykite toliau, kad sužinotumėte kaip panaikinti šuns šlapimo kvapą.

Acto ir vandens mišinys

Beveik kiekvienuose namuose galima rasti acto, tad galite pabandyti pašalinti dėmes su juo. Naudokite actą ir vandenį santykiu 1:1, prieš sumaišydami actą pašildykite, bet neužvirkite. Gausiai išpurkškite šlapimo dėmę šiuo mišiniu ir palaikykite kelias minutes. Patrinkite švelnia kempine ar audiniu, kad acto-vandens mišinys paveiktų šlapimo druskas. Po to išplaukite grindis, dangą ar kilimą plaunančiu siurbliu arba švariu karštame vandenyje suvilgytų skuduru.

Kepimo soda

Ji labiausiai tinka šviežioms dėmėms. Tiesiog užberkite storą sluoksnį ir leiskite išdžiūti, o po to išsiurbkite.

Vandenilio peroksidas

Naudokite 250 ml vandenilio peroksido 3% ir 5 ml bespalvio ir bekvapio indų ploviklio. Šiuo mišiniu išpurkškite šuns apšlapintą vietą ir išvalykite švelniu šepečiu ar skudurėliu. Po to leiskite išdžiūti ir išsiurbkite.

Valikliai

Į klausimą, kaip panaikinti šlapimo kvapą, kai namų priemonės nepadeda, geriausias atsakymas yra valikliai iš veterinarijos vaistinės. Nesate tikri, kokį pasirinkti? Susisiekite su mumis ir mes jums patarsime

 

Susisiekite


  Naujienlaiškio prenumerata

  Ar tikrai šuniui nereikalinga penkta koja?
  Neįtikėtini faktai ir praktiniai patarimai
  Visa tai ir daugiau sužinosite, užsisakę Naujienlaiškį