Close

Kačių ir šunų sterilizacija (kastracija) 

Kačių ir šunų sterilizacija (kastracija) 

Mūsų mylimi naminiai gyvūnai reikalauja ypatingos priežiūros nuo pat ankstyvų dienų. Svarbu pasirūpinti ne tik gyvūnų gydymu šiems susirgus, bet tuo pačiu tinkamai pasiruošti būsimam rujos laikotarpiui. Veterinarijos klinikoje atliekama kačių sterilizacija, šuns sterilizacija padės išvengti negatyvių rujos veiksnių, pagerins augintinio sveikatą. Sužinokite daugiau apie atliekamas procedūras ir atraskite patyrusius specialistus, kurie patikimai ir profesionaliai pasirūpins Jūsų augintiniais.
Viskas, ką svarbu žinoti apie kačių ir šunų sterilizaciją
Sterilizacija – tai procedūra, kuriai reikalingas ypatingas kruopštumas ir patyrimas. Susiruošėte sterilizuoti savo augintinį? Tokiu atveju bus naudinga atsižvelgti į profesionalių, mūsų klinikoje dirbančių specialistų rekomendacijas.
Visų pirma, svarbu atlikti sterilizaciją reikiamame amžiuje. Katinų ir kačių sterilizacija atliekama nuo 6 mėnesių amžiaus. Kalytės, šuns sterilizacija nuo 8-10 mėnesių amžiaus. Sterilizaciją netinka atlikti rujos metu. 12 valandų prieš operaciją augintiniams neduodama valgyti, o po operacijos skiriama pooperacinė priežiūra, kuria pasirūpina profesionalus veterinaras.
Mitai ir realybė
Visuomenėje egzistuoja keletas mitų, kurie daugelį sustabdo nuo naminių gyvūnų sterilizacijos, nors sterilizacija suteikia daug naudos tiek aplinkiniams, tiek pačiam gyvūnui.
Dažnas linkęs galvoti, jog kastravimas sukelia gyvūnui psichologinę traumą ir jis nebegali gyventi pilnaverčio gyvenimo. Tačiau toks mąstymas nėra teisingas. Naminiai gyvūnai bet kokiu atveju negyvena laisvėje ir jų gebėjimas daugintis yra gerokai apribotas. Atlikus kastraciją dar ankstyvame amžiuje, gyvūnėliui visiškai nepakenkiama, o jis, nors ir nebeturi gebėjimo daugintis, toliau gyvena įdomų, aktyvų ir visavertį gyvenimą.
Atlikti kastraciją yra labai naudinga, o dažnai net būtina norint sukurti ramų ir sveiką augintinio gyvenimą. Kastracija ne tik suteikia naudos šeimininkams, kuriems pavyksta išvengti nemalonių rujos padarinių, tačiau ši procedūra tuo pačiu užtikrina geresnę augintinio sveikatą, padeda išvengti daugelio ligų.
“Greitosios žirafos” klinikos specialistai pasirūpins, kad kačių sterilizacija, šuns sterilizacija būtų atlikta taip, jog gyvūnėliai patirtų kaip įmanoma mažiau streso ir viskas įvyktų greitai bei sklandžiai. Pasinaudokite patyrusių specialistų paslaugomis nedidele ir prieinama kaina.

 

Susisiekite


    Naujienlaiškio prenumerata

    Ar tikrai šuniui nereikalinga penkta koja?
    Neįtikėtini faktai ir praktiniai patarimai
    Visa tai ir daugiau sužinosite, užsisakę Naujienlaiškį